Přejít na obsah

Otázky a odpovědi

Zeptejte se. Odpovíme vám co nejdříve.

V čem jsou výrobky Dermaheal tak dobré?

Krémy Dermaheal vynikají především svou nadčasovou technologií. Jedná se o biomimetické peptidy, které obsahují a potom také o nanotechnologii, díky které jsou mnohonásobně účinnější než klasické krémy proti vráskám. Veřte či ne, u obyčejných krémů se pod pokožku nedostane více než 3% účinných látek, tedy absolutní minimum. Nanokapsle u produktů Dermaheal však do pokožky proniknou účinněji a dopraví tam až 50% všech potřebných látek. Podrobnější informace ovšem naleznete na stránce Technologie Dermaheal.

Odkud pochází značka Dermaheal?

Značka Dermaheal vznikla v jedné z technologicky nejvyspělejších zemí – v Jížní Korei. Vyrábí se v laboratořích Caregen, které vyvážejí účínné látky takřka do celého světa. Například špičky francouzké kosmetiky využívají technologie právě z laboratoří Caregen. Jen těžko budete hledat vyspělejší značku pro omlazení, než právě Dermaheal.

Jak mohu koupit výrobky Dermaheal?

Nejjednodušší způsob je kliknout na tlačítko „zakoupit produkt“ přímo zde na webu Dermaheal.cz. To Vás přivede do Eshopu společnosti Medaprex, která je zároveň výhradním distributorem pro českou republiku. Eshop Medaprex.cz nabízí spoustu výhod, dárků i benefitů, proto doporučujeme nakupovat právě tam. Nicméně krémy a výrobky Dermaheal najdete také na estetických klinikách a u lékařů, či dermatologů.

Zajímá mě více informací. Mohu dostat bezplatnou konzultaci?

Ano. Stačí zavolat na bezplatnou telefoní linku 800 260 002 a my Vám rádi zodpovíme všechny dotazy, které se týkají Dermaheal (linka je k dispozici ve všední dny od 9:00h do 17:30h).
Pokud nechcete využít telefonického kontaktu, můžete nám napsat pomocí formuláře (viz. výše) a my Vám v nejbližší době odpovíme zpět na email. Rozhodně se nebojte zeptat.

Jsou výrobky Dermaheal pouze na omlazení pleti?

Nikoliv. Značka Dermaheal se zabývá také vlasovými přípravky, klasickou péčí o pokožku, čištěním pleťi od akné a mnohými dalšímy dermatologickými problémy.